ANDROID ve IOS Uyumlu
Mobil Geliştirme Platformu

Kurumsal İş Çözümleri - İkon Resmi

Biz

Kurumsal İş Çözümleri çatısı altında 2019 yılında yapılandırılan Mobil Kurumsal, mobil teknolojiyi yakından takip eden deneyimli yazılım ve tasarım ekibiyle kurum ve kuruluşlara yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Mobil Kurumsal, projelerini geliştirirken Kurumsal İş Çözümleri bünyesinde yer alan diğer markaların sektörel deneyimlere sahip uzmanları ile ortak çalışmalar yürütmektedir. 

Kurumsal İş Çözümleri bünyesinde yer alan markaların gücünü de arkasına alarak çalışmalarına hız kazandıran Mobil Kurumsal, aynı zamanda iş hayatının kritik süreçlerinde kullanılacak özgün projeleriyle de girişimcilerin, çalışanların işlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Teknolojiyi hem iş hayatında hem de günlük yaşamda zorluklara pratik çözümler getiren bir amaç olarak gördüğümüz için, bu amaca hizmet eden çalışmalarımızla hem iş hem sosyal hayatınıza dokunuyoruz.

Mobil uygulama trendlerini takip ederek dijital dünyaya farklı açıdan bakmanızı sağlıyor ve sonuç odaklı yaklaşımımızla fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı mobil uygulamaya dönüştürüyoruz. Firmanızın mobil stratejisine, markanızın çizgisine uygun şekilde; işlevselliğin ve tasarım kalitesinin ön plana çıktığı özgün ve profesyonel uygulamalarımızla hizmet kalitenizi taçlandırmanıza destek oluyoruz.

Web Designer

Rory mobilkurumsaln

Hi, My name is Rory mobilkurumsaln. I am a Web Designer, and etiam accumsan scelerisque rhoncus. Nulla quis laoreet velit. Pelteqle quisu velleopha retra congue. Lorem ipsum dolor consectetur.

Hire Me

@rorymobilkurumsal

Instagram

E-Mail

mobil@mobilkurumsal.com

Telefon

0 (212) 863 70 50 - 51

Toplantı Talebi