ANDROID ve IOS Uyumlu
Mobil Geliştirme Platformu

Kurumsal İş Çözümleri - İkon Resmi

Özel Mobil Proje

Kurumsal İş Çözümleri bünyesindeki markalarla ortak projeler, E-MyCard uygulaması, veri raporlaması ve mobil arayüz tasarımı dışında; kişi ve kuruluşların talepleri doğrultusunda özel mobil projeleri de yapmaktayız. 

İhtiyaçlarınızı analiz ediyor ve bu doğrultuda bir proje stratejisi belirliyoruz. Hedef kitlenizde yer alan kullanıcıların beklentilerini göz önünde bulundurarak kodlama ve tasarım planı yapıyoruz. Deneyimlerimiz ışığında yönlendirmeler yaparak detayları netleştiriyor ve bu plan doğrultusunda minimum zamanda maksimum performansla en profesyonel uygulamayı hazırlamayı hedefliyoruz. 

Teknolojik kolaylıklar sağlayacak birçok projenin altına imza atmanın kazandırdığı deneyimle özel mobil projelerinize talibiz. Mobil uygulama konusunda zamanın gerisinde kalmak istemiyorsanız, Mobil Kurumsal olarak hayalinizi gerçekleştirmeye hazırız.

Web Designer

Rory mobilkurumsaln

Hi, My name is Rory mobilkurumsaln. I am a Web Designer, and etiam accumsan scelerisque rhoncus. Nulla quis laoreet velit. Pelteqle quisu velleopha retra congue. Lorem ipsum dolor consectetur.

Hire Me

@rorymobilkurumsal

Instagram

E-Mail

mobil@mobilkurumsal.com

Telefon

0 (212) 863 70 50 - 51

Toplantı Talebi