ANDROID ve IOS Uyumlu
Mobil Geliştirme Platformu

Kurumsal İş Çözümleri - İkon Resmi

Tecrübemiz

Mobil Kurumsal, sektörel tecrübesi ve uzmanlığını ortaya koyarak geliştirdiği ergonomik ve şık tasarımlı mobil uygulamalar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. 

Kurumsal İş Çözümleri bünyesindeki diğer markaların uzmanlarının sektörel deneyimlerinden de faydalanarak başarılı projelerin altına imzamızı atmaya devam ediyoruz. 

Bir firmanın mobil uygulamasının olması, prestij açısından önem arz etmektedir. Mobil Kurumsal olarak prestijiniz için firmanızın vizyonuna uygun alt yapı ve tasarım detaylarına göre mobil projenizi hazırlayıp teslim etmekteyiz. 

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını, sektörünüzde ön plana çıkan özellikleri göz önünde bulundurarak deneyimlerimizle harmanlayıp ihtiyacınıza en uygun mobil uygulamayı hazırlamaktayız. 

Mobil uygulama müşterileriniz tarafından kullanılmaya başladıktan sonra, ihtiyaçların değişkenliğine bağlı olarak güncelleme ve gerekli destek hizmetini kaliteli bir şekilde vermekteyiz. 

Bizimle yola çıktığınız zaman sektörel deneyimlerimizin, tasarım kalitesine bakış açımızın ne kadar değerli olduğunu görebilir ve yolun sonunda hayal ettiğiniz mobil uygulamaya ulaşabilirsiniz. 


Web Designer

Rory mobilkurumsaln

Hi, My name is Rory mobilkurumsaln. I am a Web Designer, and etiam accumsan scelerisque rhoncus. Nulla quis laoreet velit. Pelteqle quisu velleopha retra congue. Lorem ipsum dolor consectetur.

Hire Me

@rorymobilkurumsal

Instagram

E-Mail

mobil@mobilkurumsal.com

Telefon

0 (212) 863 70 50 - 51

Toplantı Talebi